Publicat 19 Ian 2021 | Expiră 19 Feb 2021

Consilier juridic - Secretar notarial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai mai lucrat intr-un birou notarial cel puțin un an, cunosti activitatea notariala si iti doresti sa continui in acest domeniu o perioada lunga de timp, vrei sa faci parte dintr-o ehipa ale carei principale valori sunt seriozitatea, loialitatea si integritatea, te asteptam la sediul biroului nostru, sa ne cunoastem si să fii colegul nostru.

Ce calitati ne dorim sa ai:

  • O buna cunoastere a actelor, registrelor si procedurilor specifice activității notariale
  • Cunoștințe bune de operare în Microsoft 365 (Word, Excel, Outlook)
  • Experiență și rapiditate în tehnoredactarea documentelor
  • Abilităţi de comunicare și pentru lucru cu publicul
  • Rabdare, atentie la detalii, capacitatea de concentrare și organizare, seriozitate
  • O fire sociabilă, spirit de echipă, devotament si loialitate
Ce asteptam de la tine:

Vrem in primul rand sa te cunoastem, sa aflam impreuna care parte a activitatii notariale iti place si ti se potriveste cel mai bine, fie ca este secretariat sau un post de consilier juridic, si vrem sa iti gasim un loc in echipa noastra.

Descrierea jobului

Ce iti oferim:

Un mediu de lucru tanar si profesionist, cu experientă în activitatea notariala, salariu atractiv (care se va stabili tinandu-se cont de nivelul de experienta) si posibilitati de dezvoltare profesionala.

Va rugam frumos sa depuneti CV-ul dumneavoastra in aplicatia eJobs, astfel incat adresa de e-mail sa ramana dedicata clientilor biroului. Va multumim!

Expirat
Consilier juridic - Secretar notarial  -  BIROUL NOTARIAL LIBERTAS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles