Publicat 20 Aug 2019 | Reactualizat 19 Sep 2019 | Expiră 20 Sep 2019

CONSILIER JURIDIC (recuperare creante)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate (Facultatea de Drept – licentiat in stiinte juridice).
Notiuni extensive de Drept Comercial.
Abilitati foarte bune de comunicare, persuasiune si negociere.
Cunostinte bune de operare PC (suita MsOffice - Word, Excel, Outlook).
Capacitate de prioritizare.
Perseverenta.
Orientare spre rezultate.
Experienta in domeniul recuperarii creantelor reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Redactarea de cereri si actiuni.
Reprezentarea societatii in fata Executorilor Judecatoresti, Cabinetelor de insolventa si a altor institutii.
Efectuarea de proceduri de colectare pe cale amiabila / litigioasa interactionand cu debitorii.
Identificarea celor mai bune solutii de plata si negocierea termenelor de plata cu debitorii, intr-o maniera profesionala.

Suntem o companie cu capital 100% romanesc, avand un istoric de peste 15 ani de activitate.
Compania noastra este activa in vanzare, productie, procesare, trading cu cereale, ferme vegetale si transport. Un business complex, integrat, care poate acoperi toate nevoile fermierului roman.

Valorile noastre sunt: "Oamenii", “Profesionalismul”, "Pasiunea", "Patriotismul" (este o mandrie sa aratam ca reprezentam un proiect 100% romanesc de succes) si “Respectul”.

Expirat
CONSILIER JURIDIC (recuperare creante)  -  RODBUN GRUP S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles