Publicat 22 Mai 2019 | Expiră 22 Iun 2019

consilier juridic/operator calculator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Studii superioare de profil juridic (absolvent al Facultății de Drept);
* Experienţă relevantă pe poziţia de consilier juridic;
* Bune aptitudini de utilizare Microsoft Office – (Word, Excel, PowerPoint)
* Bune abilități de comunicare (verbală și scrisă), relaţionare, mediere;
* Constiuie avantaj cunoașterea legislației notariale;
* Ușurință în inițierea și dezvoltarea relațiilor interpersonale;
* Iniţiativă, spirit de organizare, stabilire a priorităților și capacitatea de automotivare;
* Abilități de analiză și sinteză;
* Bună orientarea spre rezultate, capabil sa lucreze eficient și de a lucra cu termen limită;
* Persoană responsabilă și cu simț de răspundere;
Beneficii :
Dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic ;

Descrierea jobului

În această calitate, vei răspunde in principal de:
- Redactare si tehnoredactare,operare si introducere date;
- Comunicarea cu clientii (comunicarea documentatiei necesare incheierii actelor notariale)
- Tinerea evidentelor in registrele specifice activitatii notariale;
- Arhivare actelor;
- Indosarierea pe tipuri de acte, conform Nomenclatorului Arhivistic;
- Intocmire raportari zilnice, lunare, specifice activitatii notariale

Achim Florentina Loredana BIN, sediu: Sos. Oltenitei nr.66, et.2, Popesti-Leordeni, jud. Ilfov.

Expirat
consilier juridic/operator calculator  -  Achim Florentina Loredana BIN