Publicat 06 Mar 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Consilier juridic /Inspector resurse umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta minim 3 ani, experienta de lucru in Revisal, programe dedicate si calcul salarial;
- Cunoasterea legislatiei muncii in vigoare;
- Cunostinte Word, Excel la nivel mediu;
- Abilitati de comunicare, organizare si planificare;
- Persoana cu atitudine proactiva;
- Domiciliu stabil in Iasi.

Descrierea jobului

- Intocmirea fiselor de post;
- Intocmirea documentelor la angajare si la finalul carierei in firma (contracte de munca, acte aditionale, decizii incetare activitate);
- Inregistrarea documentelor in Revisal;
- Intocmitare diverse adeverinte (de vechime, medicale, pentru AJOFM, stagii de cotizare etc);
- Verificarea pontajelor lunare si introducerea datelor in programul de calcul salarial;
- Mentinerea relatiei cu autoritatile si institutiile statului;
- Intocmirea de rapoarte, situatii privind evidenta de personal, la solicitarea superiorului direct;
- Consiliere juridica interna.

Oferta:
- Oportunitati de dezvoltare intr-o firma in plina expansiune;
- Participarea la cursuri interne de dezvoltare profesionala.

Cu o experienţă de 18 ani ca furnizor de produse de curăţenie, compania Misavan işi orientează activitatea către două direcţii business – retail (www.produse-de-curatenie.ro) şi HoReCa (www.produse-horeca.ro), ambele reprezentând o continuă provocare la care se răspunde cu proptitudine şi implicare. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Arii de lucru: Arad, Timisoara, Caras-Severin, Hunedoara, Sibiu, Brasov, Cluj Napoca, Oradea, Salaj, Targu Mures, Bucuresti, Pitesti, Ploiesti, Valea Prahovei, Craiova, Dolj, Constanta, Tulcea, Galati, Braila, Vaslui, Suceava, Botosani, Iasi.

Expirat
Consilier juridic /Inspector resurse umane  -  Misavan Trading SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles