Publicat 09 Sep 2020 | Expiră 01 Oct 2020

Consilier juridic / Asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, bine organizata, comunicativa, cu atentie distributiva si care isi poate insui rapid cunostintele dobandite.
Capacitate de analiza si sinteza si gasirea celor mai bune solutii la situatiile aparute.
Disciplinata, capabila sa lucreze in echipa.
Cunostintele de operare PC-obligatorii (Microsof Office, Excel)

Descrierea jobului

Activitatea in cadrul biroului de executare vizeaza doua planuri:
Activitate de scretariat (receptionare/transmitere/sortare/arhivare) corspondenta si Gestionarea efectiva a dosarelor de executare silita:
-indosariere acte de procedura, redactare acte de procedura
-mentinerea legaturii cu debitorii
-contactul permanent cu diverse institutii publice
-intocmire raportari lunare

Biroul nostru desfasoara activitati de executare silita in conformitate cu dispozitiile Codului de Procedura Civila si a altor legi in vigoare.

Expirat
Consilier juridic / Asistent manager  -  BIROU EXECUTOR JUDECATORESC MAHAREA CONSTANTIN ANDRADA IULIANA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles