Consilier juridic / asistent birou / secretar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

– excelente abilități de organizare și planificare a activității;
– cunoșterea pachetului de programe Microsoft Office;
– entuziasm, creativitate, integritate morală;
- o bună cunoaștere a legislației aplicabile în materia executării silite, reprezinta avantaj

Descrierea jobului

– instrumentarea dosarelor de executare, cu respectarea termenelor și condițiilor prevăzute de lege;
– furnizarea de informații cu privire la dosarele de executare silită instrumentate, părților din dosarele de executare,telefonic sau la sediul biroului ;
- gestionarea corespondentei electronice
- lucrul cu colaboratorii biroului
- folosirea tuturor platformelor online dedicate activitatii
– urmărirea tuturor modificărilor legislative care vizează executarea silită;

Descrierea companiei

BIROU EXECUTOR JUDECATORESC
Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos