Publicat 16 Feb 2018 | Expiră 19 Mar 2018

Consilier in Marketing & PR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta in marketing constituie avantaj
• Abilitati bune de comunicare si negociere
• Atitudine orientata catre client si catre rezultate
• Persoana proactiva, cu bune abilitati de organizare si rezolvare a problemelor

Descrierea jobului

• Elaboreaza strategia si planul de marketing al companiei
• Implementeaza, monitorizeaza si evalueaza activitatile de marketing
• Concepe si organizeaza campanii promotionale si de comunicare
• Evalueaza prin metode specifice satisfactia clientilor si propune planuri de actiune pentru cresterea gradului de satisfactie al clientiilor Companiei
• Reprezinta firma in relatia cu diversi colaboratori externi (reclama/publicitate)
• Organizeaza participarea la targuri si expozitii de specialitate
• Urmareste rezultatele/ impactul activitatilor de marketing si PR.

Grup de firme cu o experienta vasta in domeniul auto, cu peste 300 de angajati.

Expirat
Consilier in Marketing & PR  -  APAN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles