CONSILIER IMOBILIAR

Oglan Imobiliare - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam coleg(a):
Ne marim echipa si cautam o persoana cu prezenta agreabila, calma, rapida in gandire si actiune, rezistenta la stres, orientata pe rezultate, ambitioasa si determinata.

Cerinte:
- absolvent studii superioare.
- abilități native de comunicare verbală și în scris.
- punctualitate.
- deschidere spre acumulare de cunoștinte noi, capacitate mare de absorbție.
- cunostinte operare PC.
- capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor.
- posesor permis conducere categoria B.
- auto personal.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- intermediere tranzactii imobiliare.
- activitate de birou si teren.
- mentinerea relatiilor cu clientii
- consiliere imobiliara
Toate aceste lucruri te vom invata noi sa le faci foarte bine.

Agentie Imobiliara cu experienta de peste 14 ani, o echipa formata din 12 persoane si cele mai bune review-uri de pe piata imobiliara din Sibiu (conform Facebook si Google) cautam nu un angajat ci un(o) coleg(a) care sa activeze cu placere alaturi de noi.

Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos