Consilier Imobiliar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Colegul/a ideal/ă trebuie să aibă următoarele calități:

Să fie prezentabil/ă, adaptabil/ă, ambițios/ambițioasă, pozitiv/ă, responsabil/ă și punctual/ă, orientat/ă spre succes, dispus/ă să lucreze atât la birou cât și pe teren, cu abilități de comunicare și negociere, cunoștințe de operare PC, experiență în vânzări. Experiența în domeniul imobiliare constituie un avantaj.
Viitorii colegi vor face parte dintr-o echipă tânără, dinamică, de succes, desfășurându-și activitatea într-un mediu plăcut, în care vor fi sprijiniți continuu pentru a ajunge, într-un timp relativ scurt, specialiști în domeniul imobiliar!

Descrierea jobului

Dacă ești în situația în care:

Simți că ai prea puțin timp liber pentru tine
21 de zile libere într-un an întreg … te constrâng cel puțin
Ți-ar plăcea să poți aloca timp copiilor tăi, familiei tale, atunci când au o problemă
Îți dorești să cunoști oameni diferiți din diferite domenii de activitate și cu care să faci afaceri
Ți-ar plăcea mai mult ideea de venit în funcție de performanță decât de salariu plafonat la un anumit nivel
Ți-ar plăcea să investești în dezvoltarea ta personală și să beneficiezi de programe si traininguri de calitate
Îți dorești să ai weekend-urile libere
Îți dorești să ai libertatea de a-ți alege perioadele de concedii fară restricții
Îți dorești să-ți dezvolți o carieră în care să evoluezi atât pe plan profesional, financiar cât și personal
Nu-ți place rutina
Îți dorești o activitate în care să faci miscare, care să te provoace să faci conexiuni
Și nu în ultimul rând … vrei să aduci un plus de valoare în viața oamenilor

Ar fi bine să știi că și noi avem obiective noi, visuri de împlinit, decizii de luat, schimbări de implementat, și astfel suntem în căutare de noi consilieri imobiliari!

Agenția imobiliară Impakt s-a născut la începutul anului 2014.

Pe atunci, Cornelia și Ovidiu Ștețco lucrau în imobiliare și aveau o experiență profesională de 4, respectiv 6 ani.

Aveau experiență, își iubeau meseria, dar simțeau că pot face lucrurile altfel.

Își doreau să lucreze într-o agenție în care valorile lor să fie și valorile colegilor, ale colaboratorilor și ale firmei.

Visau la o firmă în care încrederea, profesionalismul și calitatea să fie ingrediente de bază.

O agenție în care consilierii să fie specialiști direct interesați de satisfacția clienților. Nu doar de un target sau de semnarea contractului.

De aici a și venit ideea sloganului: „Credem în aceleași valori!”

Suntem o echipă unită, tânără, profesionistă, deschisă, serioasă.
Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos