Consilier Imobiliar

TARA IMOBILIARE - 6 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Persoana sociabila, activa, harnica si orientata spre rezultat;
- Bune abilitati de negociere si comunicare, atat verbal cat si in scris;
- Disponibilitate atat pentru munca de birou cat si pentru cea de teren;
- Cunostinte operare PC;

Descrierea jobului

-Gestionarea unui portofoliu personalizat (atat cu proprietari cat si cu clienti)
- Activitatea de teren (presupune vizite cu clienti sau de prospectare, fotografierea proprietatilor);
- Consilierea şi reprezentarea clientilor in procesul de vanzare/inchiriere;
- Asistarea negocierilor si finalizarea tranzactiei.

Descrierea companiei

VINO IN ECHIPA TARA!

TARA IMOBILIARE este în continuă dezvoltare.

Te invitam sa te alaturi unei echipe care exceleaza in intermediere. O echipa la curent cu ce se intampla in piata imobiliara, compusa din consilieri imobiliari talentaţi, dedicati standardelor pe care le promovăm.

Prin apropierea sincera fata de nevoile clientilor avem doar clienti multumiti si recomandari calduroase din partea acestora. Este scopul nostru dar si consecinta fireasca a calitatii seviciilor oferite fiecaruia in parte.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, iti place munca in echipa si vrei sa lucrezi cu oameni, te asteptam.
Domeniu este in egala masura captivant si plin de provocari, oferind oportunitati de dezvoltare profesionala.
Cata vreme vrei sa castigi, esti dedicat, iti vom oferi sprijinul nostru. Conditiile vor fi reciproc avantajoase.

Asteptam CV-ul tau pe cariere@tara-imobiliare.ro

Publicat 26 mai 2021 Reactualizat 7 aug. 2021 Expiră 7 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos