Publicat 16 Ian 2021 | Reactualizat 15 Feb 2021 | Expiră 16 Feb 2021

Consilier Imobiliar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi pentru postul de Consilier Imobiliar pe departamentele de vânzări și închirieri.
Experienţa în domeniu sau studiile de specialitate nu sunt obligatorii însă constituie un avantaj pentru tine.
Dacă nu, nu este nici o problemă, te invatam noi, iar daca detii si permis de conducere, ai un mare avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

- Consilierea clienţilor pe tot parcursul vânzării/închirierii.
- Crearea şi menţinerea portofoliului de clienti.
- Respectul fata de colegi si atitudinea la locul de munca, conditii obligatorii.
- Ținută și aspect profesional.
- Diplomatie si abilitate.

Beneficii:
Masina de serviciu. Tehnologie de lucru performanta.
Mediu de lucru modern, birou pozitionat in centrul orasului.
Training de initiere. Instruire permanenta.
Management orientat spre colaborarea intre colegi.
Posibilitati financiare.

Ne-ar face placere sa faci parte din echipa noastra. Cu o experienta de peste 20 ani in activitatea de intermediere si consultanta, oferim colaboratorilor nostri posibilitatea activarii intr-un mediu serios si profesionist.
Daca vrei sa ne cunosti, contacteaza-ne.
Asteptam CV-ul tau, ne-ar face placere sa colaboram!

Expirat
Consilier Imobiliar  -  TARA IMOBILIARE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles