Publicat 11 Ian 2021 | Reactualizat 08 Feb 2021 | Expiră 11 Feb 2021

Consilier Imobiliar

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca vrei sa faci parte din elita agentilor imobiliari, noi te putem ajuta! Daca iti doresti sa devi independent financiar, noi avem solutia! Daca doresti sa te dezvolti personal, noi avem uneltele!

Esti candidatul ideal daca:

- ai competente de comunicare, negociere si relationare;
- esti o fire dinamica, motivata si sociabila;
- iti doresti sa te perfectionezi si dezvolti constant in plan profesional;
- esti creativ si ai abilitatea de adaptare la un mediu dinamic de munca;
- ai o prezenta placuta si esti statornic;
- iti place sa inveti pentru a te perfectiona;
- esti puternic motivat pentru realizari financiare semnificative;
- cunosti conceptul de corectitudine, respect si loialitate;
- detii un permis de conducere categoria B;

Experienta in vanzari este considerata un atuu in selectia candidatilor.

Descrierea jobului

- in primul rand, ajutam si ghidam realizarea unui vis: acela de a fi proprietar!
- prospectarea pietei imobiliare;
- promovarea serviciilor companiei;
- crearea, sustinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- consilierea si reprezentarea proprietarilor in procesul de vanzare/inchiriere;
- consultanta imobiliara, asistenta si negociere in cadrul tranzactiilor imobiliare;

Noi iti oferim:

- posibilitatea unor castiguri semnificative, comision din vanzari, bonusuri motivante;
- posibilitate de dezvoltare profesionala ( traininguri );
- plan de marketing pentru promovare;
- una dintre cele mai bune baze de date existente pe piata;
- carti de vizita si materiale de promovare;
- telefon, calculator, camera foto, sediu modern si central;

De-a lungul timpului compania noastra s-a bucurat de o evolutie dinamica, demonstrand ca succesul afacerii are la baza rezultatele deosebite ale agentilor, experienta, profesionalismul si imbunatatirea permanenta a serviciilor prestate.

Obiectivele noastre sunt bine definite, alimentate de dorinta de a acoperi toate cerintele si nevoile clientilor nostri, intr-o maniera profesionala.

Dedicam cunostintele noastre in domeniu si ne dorim sa construim o relatie solida cu clientii nostri, relatie bazata in primul rand, pe incredere reciproca.

Fiindca ne place sa fim cat mai informati si la curent cu tot ce implica piata imobiliara, punem la dispozitie o baza de date consistenta, actualizata in permanenta, cu cele mai proaspete oferte de pe piata. In plus, agentii nostri sunt intr-o continua formare, participand la evenimente din domeniu.

Misiunea noastra este impunerea unui nou standard pe piata imobiliara din Cluj-Napoca.

Expirat
Consilier Imobiliar  -  SC Habitas Imobiliare SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles