Publicat 29 Feb 2008 | Reactualizat 30 Mar 2008 | Expiră 31 Mar 2008

consilier imobiliar -terenuri

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana prezentabila studii medii minim , superioare prezinta avantaj , cunoasterea limbii engleze , operare pc, ambitie ,

Descrierea jobului

vizionare evaluare proprietati , promovare si prezentare , asistenta tranzactie si alte activitati specifice , Beneficii : salariu fix si comision, tel , carte de munca , auto .

Descrierea companiei

profesionisti in solutii imobiliare.
www.investimob.ro

Expirat
consilier imobiliar -terenuri  -  Euro Invest Leader srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles