de ani Fără Frică...

Publicat 02 Ian 2016 | Reactualizat 30 Ian 2016 | Expiră 03 Feb 2016

Consilier Imobiliar salariul net 1500 lei şi bonusuri financiare motivante

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoană responsabilă, cu spirit competitiv, dinamică, perseverentă, orientată spre rezultat;
- Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane, adaptabilă;
- Deschidere către lucrul în echipă;
- Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română şi de negociere;
- Experienţa în domeniul vânzărilor (broker vânzări) - cursurile de specialitate reprezinta un avantaj;
- Cunoştinţe limba engleză – constituie un avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra atât la birou cât şi pe teren;
- Permis de conducere: obligatoriu.

Descrierea jobului

- Promovarea serviciilor companiei şi a imaginii acesteia;
- Crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
- Preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere;
- Consilierea şi reprezentarea clienţilor în procesul de vânzare, cumpărare sau închiriere;
- Consultanţă imobiliară, asistenţă şi negociere în cadrul tranzacţiilor imobiliare.

Beneficii - Oferta (bonusuri, beneficii):

- Program de lucru: flexibil;
- Salariul fix - 1500 lei net plus bonusuri financiare, în funcţie de performanţe, între 500 şi 5000 lei;
- Condiţii optime pentru desfăşurarea activităţii;
- Ĩntreaga logistică necesară desfăşurării activităţii: maşină full-time, laptop, telefon, aparat foto etc.;
- Posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională - programe de training şi coaching;
- Susţinerea puternică a brandului pentru a deveni Consilier Imobiliar de succes pe segmente de top.

Descrierea companiei

Bună ziua,

Suntem Blitz Imobiliare, compania imobiliară cu cea mai mare ascensiune în ultimii ani de pe piaţa de profil din Cluj-Napoca. Dinamica sectorului în care activăm ne-a obligat să fim proactivi şi multidimensionali, drept urmare am fost mereu înaintea trendului şi suntem convinşi că vom perpetua acest lucru şi în viitor.
Promovăm principiile unei pieţe imobiliare ideale, bazată pe norme de conduită şi înaltă ţinută morală, profesionalism şi etică în afaceri.
Ce vă oferim?
- Servicii specifice domeniului imobiliar: intermediere, reprezentare, promovare şi negociere.
- Servicii complementare: asistenţă juridică şi financiar-bancară.
- Servicii suplimentare: informare şi evaluare.
Respectul faţă de muncă şi faţă de partenerii noştri, devotamentul şi seriozitatea ne-au propulsat rapid în topul agenţiilor imobiliare din Ardeal.
Secretul nostru?
Suntem uniţi, suntem o echipă în adevăratul sens al cuvântului şi împărtăşim aceleaşi valori profesionale şi personale.

Împreună suntem Blitz Imobiliare!
Credem în relaţii de câştig-câştig!

Expirat
Consilier Imobiliar salariul net 1500 lei şi bonusuri financiare motivante  -  Blitz Imobiliare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles