Publicat 15 Ian 2008 | Reactualizat 14 Feb 2008 | Expiră 15 Feb 2008

CONSILIER IMOBILIAR, OPERATOR IT si SECRETARA

12 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

AVEM NEVOIE DVS.IN ECHIPA NOASTRA!
-Sunt: 10 posturi consilier imobiliar, 1 post operator IT si 1 post secretar(a)
-In 48 de ore primesti raspunsul final daca esti sau nu angajat

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele repere obiective
- studii medii sau superioare finalizate
(studentii doar cei care nu sunt la cursuri de zi)
- cunostinte medii IT si o limba straina

si repere subiective:
- abilitati de dialog si negociere
- cunostinte de cultura generala
- tinuta de afaceri
- simt practic, gandire logica si capacitate de analiza

Reprezinta un avantaj:
- experienta in relatia directa cu clientul sau vanzari
- vechimea in munca

Descrierea jobului

Beneficii:
- salariul fix in functie de target sau salariul pe baza de comision (negociabil lunar)
- cursuri de formare profesionala
- telefon si masina de serviciu
- contract de munca pe perioada nelimitata
- program de lucru: 8 ore, 5 zile/saptamana

Alte beneficii:
- posibilitatea de a promova ca director de departament sau de agentie

Descrierea companiei

Acceseaza: www.brunosimobiliare.ro

Alte date de interes:
- dupa depunerea cv-urile in maxim 48 de ore veti primi pe e-mail o invitatie la interviu
- la interviu trebuie sa prezentati: 1. o copie dupa Cv-ul dvs, o copie dupa cartea de identitate, o copie dupa un act de studii.
- odata acceptat in urma interviului veti sustine o proba scrisa de cultura generala si imobiliara

Expirat
CONSILIER IMOBILIAR, OPERATOR IT si SECRETARA  -  BRUNO'S HOUSE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles