Publicat 11 Feb 2008 | Reactualizat 11 Mar 2008 | Expiră 13 Mar 2008

Consilier Imobiliar- FETE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane foarte serioase, sa cunoasca orasul Bucuresti in linii mari, sa aiba aptitudini in domeniul vanzarilor, fire comunicativa !

Descrierea jobului

Meseria de agent imobiliar presupune beneficii mari direct proportionale cu seriozitatea si munca depusa ! Firma asigura toata logistica necesara muncii prestate de catre angajat (masina, telefon, computer, mediu de lucru la un nivel inalt, etc). Reaponsabilitati- consultanta imobiliara, crearea si dezvoltarea relatiei cu clientii, realizarea targhetului, tinuta busines, spirit de echipa.

Companie in dezvoltare, cu oameni tineri si cu o vasta experienta in domeniul imobiliar dornici de afirmare, mediu de lucru la un nivel inalt, punct de lucru in zona centrala

Expirat
Consilier Imobiliar- FETE  -  exa real invest group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles