Publicat 10 Mar 2008 | Reactualizat 08 Apr 2008 | Expiră 10 Apr 2008

CONSILIER IMOBILIAR / COORDONATOR PROIECT IN DOMENIUL IMOBILIAR - Pitesti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PROFIL:

- persoana dinamica, serioasa, entuziasta, ambitioasa
- fire intreprinzatoare, descurcareata
- bune abilitati de comunicare, prezentare, vanzare si negociere
- capacitatea de a lua decizii
- studii superioare
- cunostinte de operare PC, MS Office, Internet, mail;
- experienta in domeniu minim 3 ani
- rezultate bune in vanzari
- cunoasterea legislatiei

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- activitati intermediere vanzare imobiliare
- actualizarea si imbogatirea bazei de date
- prezentarea ofertelor
- vizionare imobile
- perfectare acte necesare
- identificarea oportunitatilor
- promovarea imaginii companiei
- negocierea termenilor contractuali

Pachetul salarial include:

- salariu motivant
- bonuri de masa
- telefon serviciu

Alte beneficii:
- training intern / extern
- lucrul intr-o firma dinamica si in plina dezvoltare
- atmosfera de lucru deschisa

Numai candidatii selectati vor fi contactati!

Mai multe detalii despre compania noastra gasiti pe site-ul www.alvvimar.ro.

Alvvimar Comimpex comercializeaza o gama de produse necesare persoanelor fizice si juridice pentru ridicarea diverselor constructii, amenajarea si decorarea acestora.
Alvvimar Comimpex detine 3 depozite pentru comercializarea materialelor de constructii situate in:
• Stefanesti – Soseaua Nationala Pitesti-Bucuresti, nr.96;
• Pitesti – Str. N. Balcescu, nr. 15;
• Bascov – Str. Serelor, FN

Pe langa cele 3 depozite mai exista 3 domenii de activitate independente:
• O hala de productie pentru confectii inox si fier forjat (balustrade, scari, copertine, mobilier pentru locuinte, baruri si restaurante, obiecte de decor etc.);
• Un departament specializat in comercializarea si montarea sistemelor de acoperis de la BRAMAC, ELPRECO, RUUKKI, TEGOLA, BLACHOTRAPEZ.
• Un departament de amenajari interioare care ofera clientilor :materiale (gresie, faianta, vopsele de interior si exterior de la Caparol, tencuielei, etc), materiale speciale pentru amenajarea spatiilor medicale, industriale si de productie din industria alimentara, manopera.

De curand a fost deschis un Showroom de amenajari interioare in centrul orasului Pitesti pe str. Fratii Golesti, nr 14.

Expirat
CONSILIER IMOBILIAR / COORDONATOR PROIECT IN DOMENIUL IMOBILIAR - Pitesti  -  SC ALVVIMAR COMIMPEX SRL