Publicat 04 Ian 2008 | Reactualizat 03 Feb 2008 | Expiră 04 Feb 2008

Consilier Imobiliar/ Asistent Manager -Secretariat

9 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Descrierea jobului

Broker imobiliar
Cerinte:

- Experienta in domeniul imobiliar
- Cunostinte operare PC
- Cunoastere limbi straine: engleza, franceza, spaniola
- Abilitati de comunicare si negociere, putere de convingere
- Organizare, seriozitate, responsabilitate, loialitate, autocontrol
- Persoana dinamica, sociabila, motivata, punctuala, capacitate de a lucra in echipa

RESPONSABILITATI:

- Crearea si intretinerea relatiilor cu clientii
- Crearea si devoltarea portofoliului de clienti
- Depistarea noilor oferte imobiliare in vederea completarii bazei de date existente
- Analizarea pietei imobiliare pentru identificarea oportunitatilor investitionale
- Vizionarea permanenta a proprietatilor in vederea completarii dosarului fiecarei oferte

-Verificarea documentelor si actelor de proprietate
- Planificarea activitatii de vanzare si a celorlalte activitati implicite

MTC Imobiliar Construct este o societate comerciala infiintata in Bucuresti cu capital integral romanesc, specializata in domeniul afacerilor imobiliare .
Din primul moment, si-a propus castigarea si mentinerea unei pozitii de lider pe piata imobiliara romaneasca. MTC Imobiliar Construct ofera clientilor sai atat cele mai bune oferte, cat si servicii , consultanta imobiliara si juridica de elita. Scopul nostru este de a ne pune in slujba clientilor nostri la standarde cat mai inalte pe care le-am stabilit pentru noi insine, personalizand serviciile noastre pentru fiecare client si adaugand noi departamente si servicii, pe masura ce piata se schimba si este intr-o continua crestere. Excelenta,integritate, incredere si profesionalism sunt principii care stau la baza activitatii noastre.
Compania noastra ofera clientilor solutii rapide, incercand sa puna in valoare calitatea si precizia acestora.

Expirat
Consilier Imobiliar/ Asistent Manager -Secretariat  -  MTC IMOBILIAR CONSTRUCT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles