Publicat 17 Iun 2008 | Reactualizat 16 Iul 2008 | Expiră 18 Iul 2008

Consilier Imobiliar/ Agent Imobiliar/ Broker Imobiliar

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti doresti:

Sa fii Broker pe piata imobiliara, sa fii recompensat pentru munca ta, trimite-ne CV-ul tau !
Ce presupune acest post ?
- Selectarea de proprietati si prospectarea lor
- Intalniri cu proprietarii acestora pentru a discuta conditiile de colaborare
- Prezentarea proprietatilor persoanelor interesate
- Negocierea si medierea contractelor

Descrierea jobului

Pachet salarial:

-comision 40 %
-folosirea autoturismului atat in interes profesional, cat si personal
-asigurarea consumului de benzina
-posibilitatea de avansare
-mediu de lucru profesional - echipa formata numai din personal cu experienta
-carte de munca
-telefon

Situata intr-o locatie centrala, Compania Imobiliara MUNTENIA INVEST va ofera sansa de a va alatura echipei in vederea dezvoltarii departamentului vanzari - inchirieri de vile, apartamente si terenuri din categoria lux . Scopul nostru este furnizarea partenerilor nostri a celor mai eficiente solutii imobiliare.

Expirat
Consilier Imobiliar/ Agent Imobiliar/ Broker Imobiliar  -  MUNTENIA INVEST SRL