Publicat 31 Ian 2008 | Reactualizat 10 Feb 2008 | Expiră 02 Mar 2008

Consilier financiar/imobiliar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Serios si Hotarat
Deschis si Prietenos
Muncitor,Perseverent,Ambitios,
Busines

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
-intermediere ,consultanta si vanzari
banci,imobiliare,asigurari,leasing,pensii
proiecte de finantare
investitii
BENEFICII
program normal
pachet salarial atractiv (fix+ comision)
telefon,laptop,dupa perioada de proba masina
alte beneficii

Descrierea companiei

EXPRES GRUP
-este o firma cu o experienta de 5 ani de activitate, formata din oameni tineri si dornici sa se afirme ,sa reuseasca...........
-care are ca obiect consultanta ,intermedierea si vanzarea in urmatoarele domenii:
-bancar
-imobiliar
-proiecte de finantare
-asigurari
-leasing

Expirat
Consilier financiar/imobiliar  -  EXPRES GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles