Consilier executare silită

BEJ Tabaran 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- are studii juridice finalizate;
- are logică juridică;
- poseda cunostinte de drept procesual civil si drept civil;
- are cunostinte de operare calculator (Office, Internet) si viteza de tehnoredactare;
- are orientare spre identificarea de solutii, capacitate de organizare si prioritizarea activitatilor;
- are atentie sporita la detalii, spirit de observatie, initiativa, constiinciozitate;
- are abilitate de a lucra atat in echipa cat si independent;
- are etica profesionala, integritate morala, simt sporit al datoriei si al responsabilitatii, loialitate;
- are perseverenta in atingerea rezultatelor, capacitate de urmarire si finalizare a lucrarilor la timp, inclusiv in conditii de stres.

Descrierea jobului

- primeste si sorteaza corespondenta biroului;
- asigura arhivarea corecta (fizica si/sau electronica) a documentelor venite in cadrul departamentului;
- intocmeste borderourile necesare la expedierea corespondentei;
- introduce in aplicatiile electronice informatii specifice departamentului si inregistreaza corect si in timp util, conform procedurilor de lucru, toate documentele primite;
- completeaza registrele aferente departamentului;
- furnizeaza servicii-suport pentru specialistii din domeniul juridic.
Publicat 2 Sept. 2022 Reactualizat 30 Sept. 2022 Expiră 2 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.