Publicat 15 Mai 2017 | Reactualizat 15 Iun 2017 | Expiră 16 Iun 2017

CONSILIER ECONOMIC-EXPERT MINIMIS PROIECTE EUROPENE

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice
- experienta minima in specialitate 5 ani, din care minim 3 ani - proiecte europene
- cunostinte privind intocmirea actelor si documentelor specifice activitatii desfasurate
- cunostinte temeinice de operare pe calculator
- cunostinte avansate de limba engleza
-Locul de munca este in Galati.
​-Disponibilitate de deplasare in tara
-NUMAI CANDIDATII CU EXPERIENTA IN PROIECTE EUROPENE VOR FI SELECTATI!

Descrierea jobului

Participa la organizarea concursului de afaceri si selectarea beneficiarilor de subventii, micro granturi, in urma analizarii planurilor de afaceri inregistrate in concurs;
Acorda sprijin in infiintarea interprinderilor de catre beneficiarii de subventii;
Acorda asistenta si post asistenta in dezvoltarea afacerilor;
Acorda sprijin beneficiarilor subventiilor in rezolvarea problemelor ivite in implementare;
Participa la sedintele lunare realizare in cadrul activitatii;
Furnizeaza informatiile necesare elaborarii rapoartelor de tehnice de activitate;
Desfasoara intreaga activitate in relatie directa cu beneficiarii, actioneaza impreuna si pentru beneficiari in indeplinirea sarcinilor si atributiilor;
Participa la procesul de evaluare interna a firmei;
Pastreaza confidentialitatea activitatilor, in conditiile legii;

Fundatia S.A.T.E.A.N. este o persoana juridica de drept privat, fara scop patrimonial, fondata in anul 2007 de catre un grup de 17 oameni de afaceri de succes din Italia, regiunea Marche. prin care firmele si agentiile guvernamentale, italiene si române, se reunesc.Fundatia se ocupa si de scrierea de proiecte cu finantare din fonduri structurale europene, precum si de acordarea de sprijin beneficiarilor in activitatea de implementare a proiectelor cu finantare europeana.

Expirat
CONSILIER ECONOMIC-EXPERT MINIMIS PROIECTE EUROPENE  -  Satean