Publicat 20 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Consilier departament online Biasicom

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
· Cunostinte IT nivel mediu sau avansat
· Foarte buna cunoastere a pietei online din Romania
· Tehnici de comunicare – nivel mediu;
· Cunostinte medii sau avansate MS Office (Word si Excel);
· Cunostinte de corespondenta electronica
. Capacitate de organizare foarte buna
. Integritatea si respect fata de colegi si locul de munca

Competente:
· Dorinta de autodepasire;
· Orientarea spre client;
· Capacitate de munca in echipa;
· Atentia sporita la detalii;

Descrierea jobului

-Actualizeaza produse pe toate canalele online de vanzare

- Proceseaza si finalizeaza comenzile

- Se ocupa de comezile de retur

- Respecta termenul agreat de revenire asupra unei comenzi si mentine agenda de comenzi in grafic;

- Promoveaza oferta Biasicom si serviciile Biasicom, oferind consultanta de specialitate pentru toata gama de produse si solutii comercializate.

- Se ocupa cu interes de toate task-urile legate de acest post care apar zilnic

Program de lucru
- Luni - Vineri 08:00 - 16:30
1 Sambata / luna 08 - 14:00 ( alternativ o sambata se lucreaza una nu )

Biasicom este o companie cu peste 20 ani de experienta in retail-ul de produse electronice electrocasnice si IT, avand o echipa formata din 40 membrii, in plina expansiune.

Compania Biasicom are mai multe divizii, vanzari electroIT online, vanzari electro IT offline, service electrocasnice, vanzari mobilier.

Expirat
Consilier departament online Biasicom  -  Biasicom

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles