Publicat 14 Feb 2019 | Expiră 17 Mar 2019

Consilier Departament Inchirieri

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrem să completăm echipa cu un coleg sociabil, dinamic, motivat, cu abilități excelente de comunicare, negociere, cu spirit de inițiativă, dornic să învețe și/sau să evolueze alături de noi.
Experiența in domeniu și permisul de conducere pot constitui avantaje însă nu sunt determinante.

Ne dorim sa avem in echipa noastra o persoană specială pentru a lucra în domeniul imobiliar, cineva care se angajează să furnizeze servicii excepționale pentru clienți, dornic sa isi dezvolte si perfectioneze abilitatea de a intelege nevoile clientului. Vrem pe cineva cu:

- angajare si daruire spre rezultate,
- spirit comunicativ si de echipa,
- initiativa,
- capacitate de organizare,
- integritate.

Descrierea jobului

Jobul presupune activități de consultanță și servicii specifice tranzațiilor imobiliare.
Administrarea bazelor de date cu furnizori de servicii;
Crearea unui cadru transparent privind costurile aferente activitatilor de procurare a materialelor si gestionare a furnizorilor si dezvoltarea prognozelor privind necesarul de materiale, pe categoriile alocate Departamentului Dezvoltare;
Evaluarea ofertelor primite si elaborarea recomandarilor;
Monitorizarea bunei derulari a contractului in timpul executiei (in cazul contractelor care includ servicii);
Cercetarea permanenta a pietei in privinta evolutiei preturilor si a identificarii de noi furnizori si solutii noi/alternative in vederea optimizarii activitatii;
Previzionarea evolutiei preturilor si propunerea strategiilor legate de acestea;
Identificarea oportunitatilor de reducere si optimizare a costurilor aferente categoriilor stabilite si analizarea acestora in vederea alegerii solutiei potrivite;
Asigurarea monitorizarii active a contractelor si gestionarea solicitarilor de modificare a contractelor in vigoare Indeplinirea cerintelor de raportare si respectarea bugetului alocat.
Beneficii: pachet salarial atractiv, bonusuri, autoturism serviciu.
Zona: Pitesti, Targoviste si Pucioasa

Descrierea companiei

Imobiliare

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Consilier Departament Inchirieri  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles