Publicat 09 Oct 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Consilier credite

2 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa detina calitati de comunicare, o atitudine profesionala si atentie in asistarea clientilor persoane juridice, mai ales la completarea de documente. Este necesara o buna cunoastere a practicilor bancare si un nivel de cunostinte care sa permita intelegerea procedurilor de creditare. Oferim programe constante de training si sprijin in desfasurarea activitatii.
- Studii superioare absolvite - de preferat domeniul economic;
- Experienta minim 1 an pe un post similar;
- Experienta in domeniul financiar – bancar (in special IFN) constituie un avantaj;
- O buna deprindere a calitatii privind vanzarea de produse bancare reprezinta un plus;
- Operare PC la nivel mediu.

Descrierea jobului

Analiza preliminara a cererilor de credit, pregatirea dosarelor de credit in vederea semnarii contractelor de credit si de ipoteca
Mentinerea si consolidarea relatiei cu clientii persoane juridice
Introducerea datelor despre clienti si despre credite in softul de gestiune
Salariu net fix si bonuri de masa plus bonusuri de performanta in functie de rezultate
Contract pe perioada nedeterminata
Posibilitati de dezvoltare profesionala
Team building anual la munte si activitati trimestriale cu echipa (escape room, laser tag, bowling, film, etc)

Descrierea companiei

Informatii pe www.ifnextrafinance.ro

Consilier credite  -  IFN Extra Finance S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles