Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 18 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Consilier Credite

6 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Vanzari, Banci, Relatii clienti / Call center

Candidatul ideal

În prezent, ne extindem în toată țara și căutăm colegi care să completeze activitatea solidă pe care o desfășurăm.

Pentru noi, candidatul ideal:
Își începe fiecare dimineață cu dorința de a contribui la dezvoltarea antreprenorilor din întreaga țară
Are experientă relevantă de Vânzări în domeniul Financiar Bancar
Are spirit antreprenorial și o mentalitate solidă de tip “Can do”
Este disponibil la a călători intens în județele limitrofe si deține permis conducere categoria B
Are calități excelente de comunicare și abilități interpersonale necesare pentru lucrul cu clienții societății
Este responsabil, sociabil și integru
Are o atitudine pozitivă și hotărâtă
Are aptitudini pentru utilizarea calculatorului (Microsoft Office, Internet)
Are studii superioare

Descrierea jobului

- Prospectarea pieței din județul principal și din județele limitrofe pentru identificarea potențialilor clienți
- Prezentarea produselor societății către potențiali clienți și parteneri
- Consilierea clienților
- Dezvoltarea și gestionarea corespunzătoare a portofoliului de clienți
- Realizarea obiectivelor de performanță stabilite de către companie

OMRO (www.omro.ro) este o societate de microcreditare care sprijină înființarea și dezvoltarea micilor întreprinzători. ​Oferirea serviciilor financiare înseamnă pentru noi asigurarea resurselor financiare în timp util și în modul cel mai eficient, care permite clienților noștri să-și dezvolte afacerile și să-și îmbunătățească situația financiară.

Oferim servicii financiare întreprinzătorilor care dețin afaceri din domeniile producție, comerț, construcții, transporturi, servicii și agricultură.

În prezent, ne extindem în toată țara și căutăm colegi care să completeze activitatea solidă pe care o desfășurăm în zona Transilvaniei.
Oferim un mediu de lucru dinamic, precum și condiții de muncă și salarizare atractive. Vă rugăm să trimiteți aplicația Dvs. (CV și scrisoare de intenție) pe adresa recrutare@omro.ro
Vă rugăm să rețineți că vom contacta doar candidatii selectați.

Consilier Credite  -  OMRO IFN S.A.