CONSILIER/CONSULTANT VANZARI /VANZATOR ROCHII DE SEARA

SC RHEA COSTA FASHION SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Rhea Costa isi mareste echipa!
Cautam colegi pentru magazinele noastre fizice din Bucuresti:
Concept Store: Strada Paris 61A
Showroom Bridal & Evening : Strada Dr.Burghelea 14

Cautam o persoana cu:
- minima experienta in vanzari retail
- experienta styling este un plus
- experienta in customer service este un plus
- preferam intotdeauna un om cu simtul umorului

Descrierea jobului

Responsabilități:

- vanzare produse din stoc
- vanzare produse in sistem comanda made-to-measure si custom - made
- cunoasterea treptata si prezentarea materialelor textile folosite pentru produsele confectionate
- NU sunt necesare cunostintele despre tipar
- introducerea comenzilor in sistemul de productie
- incasarea si emitere facturi / bonuri fiscale
- gestionare stocuri
- operare PC

ORAR: luni - vineri 10:30 - 19:00

Rhea Costa is a Romanian based fashion brand, with a great international prestige.

It prides itself with great devotion and care to its clientele and to the designs it generates and it is known worldwide for the feminine, mysterious and intricate clothes it creates. It has been a fully working brand for 5 years and our desire to expand our horizons has been wanton.

Rhea Costa’s great respect in regards to each other and the work each of us does creates a great working environment oriented towards excellence and value.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 7 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.