Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

Consilier comenzi piese auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Urmarim persoane care au mai lucrat in acest domeniu, cu diferiti furnizori. Cererea noastra este sa puteti identifica piese auto in tecdoc sau alte programe asemanatoare, iar apoi cu codurile de original sa le cautati la diferiti furnizori pe care ii avem, si anume Auonet, Autototal, Ausburg, Inter Cars, Materom, etc.

Descrierea jobului

S.C. An-Mar Impex SRL angajează consilieri comenzi piese auto cu experiența in domeniu, salar atractiv, in jur de 2300 lei, in funcție de competentele dumneavoastră.

​S.C. An-Mar Impex SRL angajează consilieri comenzi piese auto cu experiența in domeniu, salar atractiv, in jur de 2300 lei, in funcție de competentele dumneavoastră.

Expirat
Consilier comenzi piese auto  -  An-mar Impex S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles