Publicat 03 Dec 2019 | Reactualizat 09 Dec 2019 | Expiră 19 Dec 2019

Consilier Clienti si Operator Date

2 posturi
Expirat
Vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic, cu un colectiv plin de energie? Esti o persoana comunicativa?
Atunci esti persoana potrivita pentru noi! Vino in echipa Credit Fix IFN SA!

Avem nevoie de colegi noi pentru posturile: Consilier Clienti si Operator Date

Consilier Clienti

Candidatul ideal:

- persoana serioasa, inteligenta, team player, descurcaret si optimist, convingator, sociabil,
- studii medii sau superioare, student
- experienta in munca constituie un avantaj,
- cunostinte medii in utilizarea pachetului Microsoft Office,
- abilitati de organizare si planificare,
- aptitudini de lucru intr-un mediu organizat,
- abilitati de negociere, comunicare si vanzare,
- rapiditate in rezolvarea sarcinilor.

Operator Date
Candidatul ideal
persoana serioasa, inteligenta, team player, descurcaret si optimist, sociabil
studii medii sau superioare, student
atentie sporita la detalii
abilitati de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate
dexteritate digitala
cunostinte IT ( pachetul Microsoft Office, in special Excel si cunostinte minime/medii de manipulare/relocare/depanare PC)
rapiditate in rezolvarea sarcinilor
aptitudini de lucru intr-un mediu organizat
cunostinte de contabilitate sau executare silita constituie avantaj
permis de conducereDescrierea jobului

Responsabilitati:

- asigura contactul direct cu clientii in vederea atingerii obiectivului de vanzari,
- furnizeaza informatiile necesare clientilor cu privire la produsele si serviciile financiare ale institutiei,
- colecteaza documentele necesare dosarului de credit conform normelor si procedurilor interne,
- se asigura ca dosarul de credit este corect si complet din punct de vedere al documentatiei, ca respecta normele de creditare interne si il transmite catre Departamentul de Analiza,
- colaboreaza cu toate celelalte departamente.

Beneficii:

- salariu motivant, bonuri de masa si decontare transport,
- asigurare de sanatate privata
- bonusuri in functie de performanta,
- posibilitatea dezvoltarii carierei in domeniul financiar-bancar,
- integrarea intr-o echipa tanara si dinamica.

inregistrare tranzactii contabile
alocarea incasarilor pe situatiile clientilor companiei
inregistrarea corespondentei companiei, introducerea in sistemul informatic intern, scanarea si arhivarea acesteia conform procedurilor interne
pregatirea dosarelor de executare, respectiv printarea documentelor necesare formarii dosarului de executare, conformarea cu originalul a acestora si formarea dosarelor executionale
introducerea in sistemul informatic, conform instructiunilor, a datelor legate de dosarele de executare silitaBeneficii:

- integrarea intr-o echipa tanara, dinamica si prietenoasa.

Asteptam C.V.-ul tau la adresa de e-mail suport@creditfix.ro sau aplica in pagina noastra de recrutare apasand butonul ”Aplica”.
Sediul nostru se afla in zona Unirii, in cadrul Muntenia Business Center, pe Splaiul Unirii Nr.16, Et.4, Camera 413, la 7 minute de statiile de metrou Piata Unirii si Timpuri Noi.
Expirat
Consilier Clienti si Operator Date  -  Credit Fix IFN S.A

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles