de ani Fără Frică...

Publicat 27 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 27 Dec 2019

Consilier clienti persoane fizice

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Te invitam sa ni te alaturi daca ai o atitudine pozitiva, esti un spirit analitic si comunicativ.

Daca apreciezi corectitudinea si ai pasiune pentru lucrurile bine facute – atunci noi iti propunem pozitia de Consilier pentru candidati.

Ne dorim sa te integrezi perfect de aceea speram sa te regasesti in descrierea de mai jos:

- minim 6 luni experienta in customer services/call center/back-office si minim 1 an experienta generala de lucru;
- studii medii/superioare finalizate;
- posibilitate de lucru full time in intervalul 9:00-17:00 de luni pana vineri
- excelente abilitati de comunicare in scris si telefonic
- acuratete si viteza de scriere a raspunsurilor in aplicatiile de comunicare cu clientii
- orientare catre client, empatie

Descrierea jobului

Activitatea ta de zi cu zi va implica:

1. Furnizarea de suport (telefonic si in scris) persoanelor fizice
2. Asigurarea si actualizarea bazei de date
3. Contact telefonic/email/chat cu candidatii
4. Construirea unor relatii de business autentice cu clientii actuali si potentiali

Iti oferim in schimbul eforturilor tale:

- atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
- mediu de lucru antrenant si profesionist;
- sansa de a lucra pentru cea mai mare si mai profitabila platforma de recrutare online;
- oportunitatea de a-ti dezvolta cariera;
- obiective realiste si tangibile;
- salariu fix competitiv;
- bonuri de masa;
- asigurare medicala;
- abonament sala de sport;
- posibilitate de lucru remote dupa perioada initiala de training
- contract pentru 6 luni, cu posibilitate de prelungire

eJobs is the leading Romanian online recruiting platform, with over 40.000 active jobs available at all times, posted by top companies. More than 4 million professionals are registered users, making eJobs the most relevant database of candidates in the country.

Life at eJobs:

A productive and fun workplace, filled by a skilled team that loves to build products and tools that matter. Day by day, inch by inch, we’re crafting and tuning up the biggest professional marketplace in Romania, a place that brings together jobseekers and recruiters.

Consilier clienti persoane fizice  -  eJobs Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles