Consilier clienti magazin piese auto

GABNIC COM SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Responsabil
- Bune abilitati de comunicare
- Experienta si adaptabilitate in utilizarea PC-ului/ pachetelor software specifice;
- Cunostintele din domeniul auto nu sunt necesare dar pot constitui un avantaj
- Spirit de echipa;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si acumulare de noi cunostinte.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Vinde si promoveaza produsele comercializate de catre firma
- Preia comenzi de la clienti
- Receptioneaza marfa
- Intocmeste necesarul de marfa

BENEFICII:

- Salariu motivant + bonusuri in functie de target
- Mediu de lucru placut

De peste 20 de ani, oferim clientilor nostri o gama larga de piese si accesorii pentru autovehiculele acestora.
Suntem o firma dinamica, in expansiune si de aceea dorim sa completam echipele magazinelor noastre cu un nou post de consiler clienti in magazinele din RESITA si BOCSA
Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos