de ani Fără Frică...

Publicat 31 Iul 2006 | Reactualizat 29 Aug 2006 | Expiră 31 Aug 2006

consilier asigurari

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in managementul vanzarilor directe (avantaj)
studii superioare
Bune abilitati de comunicaresi negociere
Asumarea responsabilitatilor
Initiativa si spirit antreprenorial

Descrierea jobului

Recrutarea si selectia continua a consultantilor de asigurari
Motivarea si sustinerea continua a echipei directe
Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
Pachet de compensare Motivant(salariu fix +comision)
Comisioane din Asigurarile Generale
Comisioane din credite
Comisioane din leasing
Cel mai mare bonus de recrutare din piata
Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie leader
Training-uri si programe de dezvoltare performante
Mediu de lucru profesional
Management experimentat

societate de asigurare si reasigurare specializata în asigurari de viata, o companie dinamica, solida din punct de vedere financiar si cu o imagine puternica, fiind una dintre cele mai cunoscute si mai respectate firme de profil din România.

Expirat
consilier asigurari  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles