Publicat 22 Mai 2008 | Reactualizat 20 Iun 2008 | Expiră 22 Iun 2008

consilier / agent imobiliar - real estate agent

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane dinamice si inteligente, dornice sa faca cariera in domeniul tranzactiilor imobiliare. Este necesar sa cunoasca cel putin o limba straina si sa detina un minim de experienta in vanzari sau imobiliare.

Descrierea jobului

Responsabilitiati: Actualizarea bazei de date, mentinerea contactului cu clientii firmei, atingerea targetului de tranzactii impus de firma.
Beneficii: birou, calculator, telefon, masina, publicitate.

Casa Pitas este o companie imobiliara la nivel national, ce ofera clientilor sai un pachet de servicii complete. Datorita pietei imobiliare ce se afla intr-o continua schimbare, Casa Pitas incearca si reuseste sa satisfaca in timp util toate exigentele clientilor. Pentru a reusi insa e nevoie de mult profesionalism, promtitudine si de un management high-level.
Detinand toate aceste caracteristici, astazi ne putem prezenta ca o companie nationala, ce ofera servicii la cele mai inalte standarde. Mai mult decat atat, compania noastra poate asigura clientilor studii de piata complexe, cat si promovarea proiectelor imobiliare, prin departamentele de marketing si PR, specializate in domeniul imobiliar.

Expirat
consilier / agent imobiliar - real estate agent  -  Pitas Imobiliare www.casapitas.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles