Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Conilier(ă) vanzări auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana caracterizată prin seriozitate, dorincă să-şi creeze o cariera solidă prin integrarea în cadrul unei echipe de profesionişti.

Descrierea jobului

Conisilier(ă) vânzari auto:

- prospectarea in teren / telefonic in vederea identificarii potentialilor clienti;
- buna gestionarea a relatiei cu clientii / potentialii clienti ai companiei;
- largirea portofoliului de clienti retail / flote;
- efectuarea de test drive cu potentialii clienti;

S.C.Arena Auto S.R.L. este dealer şi reparator autorizat al mărcilor Toyota, Lexus si Citroën cu sediul în Ploieşti, str. Ştrandului, nr. 60, locaţie unde deţine showroom-uri si unitate service care respectă standardele de ultimă oră ale brandurilor reprezentate.

Compania este înfiinţată în anul 2000 şi a acumulat de-a lungul timpului o bogată experienţă în domeniile comercializării autovehiculelor, respectiv al servisării acestora.

Expirat
Conilier(ă) vanzări auto  -  Arena Auto - Toyota, Lexus si Citroen Ploieşti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles