Confectioneri textile (croitori/croitorese)

Picomania S.R.L. - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2300 - 2600 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie sa fie harnic, muncitor, serios si sa posede flexibilitate, adaptabilitate pe o piata dinamica, in care dezvoltarea este esentiala.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • cunoasterea utilizarii masinii de cusut;
  • capacitate de planificare a timpului de munca;
  • indemanare, precizie, atentie in efectuarea operatiilor specifice;
  • capacitate de comunicare;
  • capacitate de selectie a pieselor textile care prezinta defecte de fabricatie;
  • bune abilitati de lucru in echipa;
  • respect fata de colectivul in care lucreaza si fata de sefii ierarhici.

Beneficii:
  • se acorda bonusuri salariale suplimentare in functie de productivitate;
  • se deconteaza transportul;
  • se acorda bonuri de masa in valoare de 20lei/zi.

Picomania SRL este o firma cu capital strain infintata in anul 2000, cu experienta vasta in confectii textile.
Angajam in municipiul Ploiesti.
Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos