Confectionere cu experienta - Ersa Atelier

Ersa Atelier - 6 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

1. Confectionere cu experienta in realizarea produsului cap-coada, a rochiilor de mireasa si de seara, atente la detalii si pasionate, care sa ni se alature in cadrul atelierului de creatie!

2. Personal pentru broderie manuala, aplicarea manuala a perlelor, paietelor, cristalelor, etc.

Pentru mai multe detalii ne poti suna la numarul de telefon +40723174871 sau ne poti trimite CV-ul la adresa: office@ersaatelier.com!

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Experienta;
  • Seriozitate;
  • Atentie la detalii;
  • Dedicare;
  • Dorinta de dezvoltare personala si profesionala.

Oferim:
  • Contract pe durata nedeterminata;
  • Bonuri de masa;
  • Transport decontat;
  • Mediu de lucru placut.

Punct de lucru: Calea Giulesti, numarul 14, etaj 4, cladirea ISAF(reper Podul Grant), sector 6, Bucuresti, Romania.

Program de lucru: luni-vineri, 07:00-15:30.

Fondatoarele Ersa Atelier sunt Cristina si Gabriela Antonescu.

Din dorința de a oferi creații vestimentare sub semnul unicității și exclusivității într-o perioadă în care scena modei era acaparată de tendințe impersonale, brandul Ersa Atelier a fost fondat în anul 2001.

Am ales să ne specializăm în rochii de mireasă și de seară couture. Designul unic și innovator, cu o puternică amprentă personală și nu în ultimul rând, munca depusă, ne-au adus relativ rapid recunoașterea internațională și astfel am reușit să poziționăm Ersa Atelier în nișa brandurilor high-end.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022