Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 18 Ian 2016

Confectioner

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte: Atitudine pozitiva, creativitate, diciplina,seriozitate, adabtabilitate.
Constituie avantaj: experienta in utilizarea echipamentelor industriale: masini liniare, triploc, surje, unitate calcat etc.

Descrierea jobului

Atelier de creatie vestimentara situat in Bucuresti, in zona centrala, angajeaza confectioneri imbracaminte dama pentru croirea, coaserea si finisarea produsului vestimentar.

Oferim conditii de munca foarte bune, mediu placut, , intr-o echipa tanara, salariu atractiv si motivant

Atelier de creatie vestimentara care realizeaza colectii proprii de serie mica cat si pe comanda, pentru dame: zona centrala, Bucuresti

Expirat
Confectioner  -  Dasbild S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles