Publicat 16 Feb 2019 | Expiră 19 Mar 2019

Confectioner/confectionere sau masinist/masinista

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- O persoana serioasa, cu simtul raspunderii;
- Experienta in folosirea masinilor de cusut industriale;
- Persoana implicata si care doreste sa munceasca punand accent pe calitatea lucrarii executate;
- Program de lucru: Luni - Vineri, 09.00 – 17:30, pauza de o ora este inclusa in program;
- Sarbatorile legale sunt libere;
- Contract de munca, concediu de odihna conform legii;

Descrierea jobului

Angajam DOAR persoane cu experienta in croitorie/confectii.
Norma de lucru ii este intregita de activitatea de brodat si va fi instruit/a in atelierul nostru.
Cautam si oferim seriozitate.
Oferim salariu fix, plata fara nici o zi intarziere si un loc de munca stabil.
Zona de lucru Drumul Taberei (Bd. 1 Mai)

Expirat
Confectioner/confectionere sau masinist/masinista  -  Options Studio Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles