Publicat 02 Oct 2019 | Expiră 02 Nov 2019

Confectioner articole carton/ legator manual

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- indemanare la lucrul manual
- experienta (in tipografie, productie de textile , marochinarie, ) constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
- atitudine deschisa, pozitiva
- comunicativ, receptiv
- implicare pentru indeplinirea sarcinilor

Descrierea jobului

Prelucrari manuale
Activitati caracteristice fluxului tehnologic pentru productia de ambalaje-carton/papetarie: pregatirea materialului, taiere, biguire, capsare, caserare, lipire, finisare, asigurarea calitatii produsului.
Locul de munca - in zona centrala ,langa metrou, fara stres deosebit, atmosfera relaxata.
Se ofera contract de munca, program de lucru de luni-vineri,fara ore suplimentare, fara ture, concediu platit, respectarea zilelor libere legale , stabilitatea unui loc de munca pentru o perioda (foarte) lunga de timp.

Descrierea companiei

Firma cu experienta din 1991.
Un domeniu in care activeaza este productia de produse din hartie si carton (pungi, cutii, felicitari etc, papetarie).
Calitatea serviciilor oferite este cartea de vizita a firmei.

Expirat
Confectioner articole carton/ legator manual  -  nicas

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles