Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 13 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Confecționer tâmplărie (Cluj-Napoca)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Tehnician cu bune cunostinte de tamplarie;
  • Experienta intr-un post similar de minim 3 ani;
  • Capacitatea de a citi desene tehnice;
  • Persoana serioasa si atenta la detalii;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Abilitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Verifica si pregateste profilele metalice pentru debitare:
  • Efectuarea taierilor la cota;
  • Organizeaza lucrarile de montaj a tamplariei;
  • Pregateste profilele debitate pentru asamblare;
  • Asambleaza produsele din atelierul de productie conform documentatiei tehnice.

KADRA ofera, prin intermediul partenerilor sai nationali si internationali si a echipei de specialisti, solutii integrate inovator, intr-o lume aflata in continua dezvoltare. Provocarea noastra este aceea de a oferi beneficiarilor solutii tehnice de constructie si management al cailor de acces. Cu orientare clara spre rezultate optime, KADRA inseamna solutii integrate pentru sporirea confortului si a sentimentului de siguranta.

Solutiile KADRA se clasifica in trei linii de business:

  • trape de fum, luminatoare, policarbonat
  • acces automat – usi, porti, ferestre
  • sisteme de management al parcarilor

Expirat
Confecționer tâmplărie (Cluj-Napoca)  -  KADRA TECH S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles