Publicat 12 Iul 2019 | Reactualizat 09 Aug 2019 | Expiră 12 Aug 2019

CONFECȚIONER – ASAMBLOR CONFECȚII TEXTILE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Seriozitate, stabilitate și maturitate profesională;
  • Atent și interesat de ceea ce lucrezi;
  • Capacitate de gândire analitică și de exprimare clară, verbal și în scris;

Descrierea jobului

Ce îți cerem?

  • Întelege sarcinile, instrucțiunile și procedurile de lucru;
  • Își pregătește utilajul și își reglează parametrii de execuție în funcție de operația ce urmează să o execute;
  • Efectuează toate operațiile respectând cerințele impuse de tehnologia de lucru specifică fiecărui produs;
  • Verifică calitatea operației executate și își remediază eventualele defecte apărute în timpul execuției;
  • Răspunde de calitatea operațiilor efectuate și se va preocupa continuu de diminuarea și eliminarea defectelor;
  • Respectă normele și principiile de protecția muncii prin participare periodică la instruire cu privire la norme, legislație referitoare la protecția muncii și prevenirea și stingerea incendiilor;
  • Experiență în domeniul producției de export constituie un avantaj.
Ce oferim?
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa (10RON / BUC);
  • Condiții de lucru excelente;
  • Program de lucru Luni-Vineri (8 ore / zi);
  • Bonus aniversar;
  • Bonus de productivitate lunar;
  • Primă de vacanță.

Așteptăm cu plăcere să vedem CV-ul tău.

Bog`Art Fashion este un producător privat de confecții textile din București – România, cu o experiență acumulată pe parcursul a 20 de ani în execuția comenzilor pentru mărci prestigioase de prêt-à-porter din Franța și Italia. În timp, Bog´Art Fashion a dezvoltat capacitatea de a executa produse cu un grad ridicat de complexitate, asigurând clienții de seriozitate în abordarea comenzilor, profesionalism privind calitatea execuției și respectarea termenelor de livrare.
Realizăm standardele impuse de clienții noștri cu 40 de angajați în atelierul nostru modern și complet echipat pentru îndeplinirea tuturor comenzilor.
Bog´Art Fashion este specializat pe produse de damă – rochii, fuste, cămăși, bluze, topuri – unistrat sau simplu căptușite, din materiale fine, mătase naturală, voal, bumbac și tricot jersey de diverse contexturi. Avem flexibilitatea de a realiza produse de serie, produse unicate cât și colecții care necesită o abilitate de rafinament manuală, comenzile având cantități diferite iar capacitatea de producție lunară poate fi până la 3000 de bucăți.
Bog´Art Fashion asigură o producție de cea mai bună calitate garantând competența necesară pentru a răspunde cerințelor specifice clienților noștri.

Expirat
CONFECȚIONER – ASAMBLOR CONFECȚII TEXTILE  -  SC BOG'ART SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles