Publicat 20 Mar 2007 | Reactualizat 18 Apr 2007 | Expiră 20 Apr 2007

conductor arhitect / desenator

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societate româno-americană activă în domeniul construcţiilor civile caută CONDUCTOR ARHITECT / DESENATOR pentru biroul de proiectare.

Cerinţe
- studii superioare de profil (Colegiul de Arhitectură)
- experienţă în domeniu de minimum 2 ani
- cunoştinte obligatorii de CADD
- abilităţi de comunicare şi lucru în echipă

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
- Proiectare de arhitectură

Ofertă:
- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru atractiv, într-o companie serioasă

Cerinte suplimentare:

- CV-ul trebuie însoţit de o scrisoare de intenţie care detaliază experienţa de profil a candidatului

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

conductor arhitect / desenator  -  CONFIDENTIAL