Publicat 21 Iul 2008 | Reactualizat 19 Aug 2008 | Expiră 21 Aug 2008

conductor arhitect / arhitect

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie absolvent ai unei facultati de profil si sa aiba urmatoarele abilitati:
- experienta in domeniu sau rezultate bune in timpul studiilor,
- sa cunoasca programe tip AutoCAD / Archicad,
- sa fie riguros, dedicat si orientat catre rezultatul propus,
- sa dea dovada de maturitatea necesara pentru asumarea responsabilitatilor,
- sa fie onest,
- sa aiba spirit de echipa.

Descrierea jobului

Conductor arhitect sau arhitect cu urmatoarele responsabilitati:
- Redactarea proiectului de arhitectura, in toate fazele acestuia
- Redactare si intocmire documentatii pentru obtinere avize si autorizatii, prezentarea grafica a proiectelor
- Concepere detalii executie in concordanta cu tehnologiile si sistemele alese
- Intocmirea tablourilor de tamplarie, finisaje
Beneficii:
- posibilitatea de a participa la proiecte diversificate
- oportunitatea implicarii in proiecte de amploare
- atmosfera placuta de lucru
- salariu motivant
- telefon mobil
- prime semnificative in functie de rezultatele obtinute si de efortul depus

Firma de arhitectura specializata in proiectare complexa in domeniul
constructiilor civile si industriale, urbanism si amenajari interioare.
Suntem creativi, flexibili, realisti, avem experienta si background profesional.

Expirat
conductor arhitect / arhitect  -  SCA VERTICALIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles