Publicat 19 Oct 2020 | Reactualizat 18 Nov 2020 | Expiră 19 Nov 2020

Conducator motoscuter FAN Courier

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Permis categoria A1, A2 sau A.
Experienta in distributie sau curierat reprezinta un avantaj.
1900 lei net/luna + tichete de masa / 15 lei zi lucrata.

Descrierea jobului

Distributie plicuri si colete de dimensiuni reduse in Bucuresti si Ilfov.
Respecta stadardele de calitate si procedurile de curierat.

Salariu motivand si oferit la timp, tichete de masa in valoare de 15 lei/zi lucrata, bonusuri si prime de sarbatori.
Echipament de protectie de calitate.
Echipament de ploaie de calitate.
Scutere Yamaha N Max in stare exceptionala cu revizii si service efectuat la reprezentanta Yamaha.

FAN Courier este liderul pietei de curierat rapid intern. Infiintat in 1998 de 3 antrepenori romani cu capital 100% autohton, compania deserveste astazi peste 30.000 de clienti, atat persoane juridice, cat si persoane fizice. Avand un parc auto de peste 3000 de autovehicule, o echipa de pese 5.500 de angajati si mai mult de 15.000 de localitati deservite in termen de 24 d ore, FAN Courier isi consolideaza an de an pozitia de lider.

Pentru detalii suplimentare va rog sa folositi adresa de mail [email protected]

Expirat
Conducator motoscuter FAN Courier  -  FAN Courier Express SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles