CONDUCATOR AUTO (transport rutier de marfuri)

ELECTRO SISTEM SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Permis de conducere categoria „C”
Certificat de pregătire profesională
Cartela conducatorului auto

Descrierea jobului

Salariu motivant
Bonuri de masă
Abonament de transport gratuit
Servicii medicale gratuite

Grupul de firme ELECTRO SISTEM are ca obiect de activitate producția și comercializarea de posturi de transformare compacte, tablouri electrice de medie și joasă tensiune și comercializarea de echipamente de medie și joasă tensiune pentru sistemele de distribuție a energiei electrice.

Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.