de ani Fără Frică...

Publicat 15 Nov 2019 | Reactualizat 13 Dec 2019 | Expiră 15 Dec 2019

Conducator auto (Sofer protocol)

10 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Organizat, punctual, perseverent, serios, prezentabil, orientat catre nevoile clientului;
- Vechime permis auto cat. B minim 4 ani;
Cunostinte de limba engleza cel putin la nivel conversational;
- Minime cunostinte tehnice auto.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Conduce un autoturism clasa business;
- Desfasoara transferuri in Bucuresti sau interurban;
- Preia pasageri de la locatii comunicate inclusiv aeroport;
- Asista pasagerii la acomodarea in autoturism, preia bagajele acestora (responsabilitati protocol);
- Tine legatura cu dispeceratul si completeaza formulare specifice activitatii.

Beneficii:
- Venit lunar NET peste 2000 RON;
- Pachet salarial fix, bonus in functie de performante, autoturism/transport si alte beneficii;
- Forma de angajare este cu Contract Individual de munca, toate veniturile sunt declarate ANAF.

VMS, companie infiintata in 2005, este principalul furnizor de servicii private de transferuri auto pentru companii multinationale, institutii diplomatice si operatori de turism. VMS face parte din grupul Autonom, lider national al serviciilor de rent-a-car, cu o flota de peste 3000 de autoturisme.

Conducator auto (Sofer protocol)  -  Vehicle Management Systems SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles