Publicat 06 Ian 2021 | Expiră 06 Feb 2021

Conducator Auto (Sofer) Comunitate

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte obligatorii :
-minim 2 ani experienta in trafic international
-atestat sofer profesionist transport marfa , cat. C E
-card pentru tahograf digital
-disponibilitate pentru transport intracomunitar pentru o perioada 6 saptamani

Descrierea jobului

Sarcini specifice ( Fisa Postului ) :
- transport de marfuri generale cu camion pe rute intracomunitare pe camion de tip Tandem / camion + remorca, cu MTMA pana la 40 T
- respectarea timpilor de lucru si a termenelor de incarcare respectiv descarcare
- respectarea rutelor transmise de catre dispecer

Pachet beneficii :
-salarizare fixa lunara,virata in cont bancar
-plata saptamanala a diurnei
-conditii de munca excelente pe flota proprie compusa din camioane Mercedes si MAN

Grupul Craiss este considerat unul din cei mai importanţi furnizori de servicii
de logistică de mărime mijlocie. Prin servicii integrate şi
de consultanţă optimizăm logistica din comerţ şi industrie.

Craiss
este de peste 85 de ani furnizorul de servicii de logistică pus la dispoziţia
dumneavoasră. De generaţii întregi vă oferim servicii de logistică eficiente şi
precise, realizate la timp, prin angajaţi calificaţi şi experienţă îndelungată.

Craiss
– Logistică cu profil

Angajaţii noştri
calificaţi şi motivaţi formează caracterul companiei noastre şi garanteaza
optimizarea logisticii dumneavoastră. Grupul Craiss este furnizorul de servicii
competent pentru fluxul de materiale şi informaţii de-a lungul întregului lanţ
de valori adăugate în domeniul industriei şi al comerţului.

Expirat

Conducator Auto (Sofer) Comunitate  -  Craiss Transport S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles