Publicat 03 Sep 2015 | Reactualizat 01 Oct 2015 | Expiră 05 Oct 2015

conducator auto profesionist transport comunitate

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam soferi transport in comunitate, cu experienta de minim 2 ani in transport international, cunoscatori de limba engleza sau germana si detinatori de atestat ADR.

Descrierea jobului

Primul contract se incheie pe perioada determinata, cu perioada de proba de 2 saptamani, in care se asigura training in Olanda.
Perioada de sejur este de 5 sapptamani dupa care se acorda 1 saptamana de zile libere.
Transferul se face cu avionul pe costurile companiei, cu plecare / sosire la aeroportul Bucuresti Otopeni.
Beneficii suplimentare: asigurare de calatorie pentru sofer, pensie privata Pilonul III platita de companie.
Asteptam CV-ul dvs. la adresa de email: klt @ro.klgeurope.com sau prin fax la nr. 0374281764.
Relatii la telefon 0374282724.

Interviul va avea doua etape: interviu telefonic si apoi, un test de indemanare la sediul nostru din Bolintin Deal.
Va rugam sa ne trimteti atasat CV-ului referinte in cazul in care aveti, sau sa mentionati in CV persoanele care va pot recomanda (cu datele de contact).

Companie specializata in logistca si transport international, parte a unui grup cu afaceri in Europa si Asia.

Expirat

conducator auto profesionist transport comunitate  -  KLG TRUCKING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles