Publicat 22 Iul 2021 | Reactualizat 19 Aug 2021 | Expiră 22 Aug 2021

Conducator auto de mare tonaj (international)

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

deținerea permisului de conducere categoriile C+E
experiență de minim un an in conducerea vehiculelor de categoria C+E
cunostințe de lb. engleză și/sau lb. germana la nivel intermediar
persoană punctuală, flexibilă, dinamică, ordonată, serioasă
fără incidente rutiere grave
se dorește o colaborare pe termen lung

Descrierea jobului

Responsabilități:

transportarea si livrarea produselor în condiții optime
menținerea legăturii cu dispecerii

Oferim:

Venit până la 2000€ net/luna
drepturile salariale plătite la timp, fără nici o zi întârziere
camioane EURO 6
abordare pozitivă si profesională din partea companiei
comunicare prin telefon mobil
baza firmei in Cluj

Flota Optim Cargo este formata din 20 camioane tautliner – mijloacele de transport standard pentru transportul de marfuri ambalate, care nu necesita temperatura controlata, semiremorci care pot fi utilizate universal. In prezent, flota noastra este o flota de cea mai noua generatie de camioane, cu cele mai recente actualizari incluse.

Optim Cargo Sped se caracterizeaza prin seriozitate si profesionalism, fiind in permanenta la dispozitia clientilor. Angajatii, dispecerii si conducatorii auto vin in intampinarea clientilor cu o experienta in domeniu de peste 15 ani, astfel putand garanta calitatea servicilor oferite.

Portofoliul nostru de clienti este in continua dezvoltare, Optim Cargo Sped avand ca si scop satisfactia totala a acestora.

Expirat
Conducator auto de mare tonaj (international)  -  Optim Cargo Sped S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles