Conducator auto CE tur retur

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Salutare ,

Suntem o companie tanara si la inceput de drum(anul infiintarii 2021) care cauta un profesionist al volanului pasionat de camioane si transport.

Criteriile obligatorii pentru a ne putea intalni la un interviu sunt :

- Cunostinte de limba engleza sau germana (nivel incepator - mediu)
- Permis categ. CE
- Card tahograf
- Atestat transport marfuri generale
- Atestat transport marfuri Agabaritice si ADR(in cazul celor fara experienta putem asigura formare profesionala)
- Devotament si implicare
- Aptitudini de orientare in spatiu si atentie distributiva
- Cazier judiciar fara abateri

Descrierea jobului

Scopul nostru este sa schimbam lumea transportului si credem ca vom reusi impreuna cu echipa pe care am inceput sa o construim .

Planul suna cam asa :

- salarizare 100% legala si transparenta , pentru ca stim cat de importanta e pentru colegii nostri relatia cu bancile sau cu fondurile de pensii
- concediu platit (23 de zile pe an)
- camion Euro 6 si semiremorci moderne
- cursuri si scolarizare continua
- asistenta rutiera 24 / 7
- dispecerat 24 / 7
- curse in regim circuit tur - retur ( maxim 2 saptamani / circuit)
- asigurare de sanatate la o clinica privata
- bonuri de masa

Daca consideri ca am putea fi o echipa , trimite-ne CV-ul tau.

C Europe Heavy Logistics / The heavy duty partner of Champions .
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022